O obrazech

Léčivé obrazy Hany Antonínové jsou živou galaktickou obrazovou syntézou informací. Tyto informace jsou prožitky lidských duší ze záznamu v univerzální paměti Lásky. Takto vytvářené galaktické obrazy jsou ochranné a vysoce léčivé. 

Při umístění do prostoru až hmatatelně svými 3D akrylovými barvami doslova proměňují prostředí. Přichází s nimi harmonie a celistvost, a to hlavně díky jejich objemu.

 
Tyto obrazy zachycují všechny podoby zobrazeného záznamu napříč paralelními světy, obsahují informace o zobrazovaném okamžiku a konkrétním galaktickém prostoru zároveň ve všech realitách - spirituální, astrální, mentální a hmotné. Proto jsou samy o sobě velmi prostorové a vícedimenzionální. 

Při detailním zkoumání pokaždé ukazují nové informace - stávají se aurickým zrcadlem, protože mají také široký duchovní rozměr. 

    

JAK S OBRAZY MEDITOVAT


Léčivé galaktické obrazy - kvantové obrazy jsou unikátní živé léčivé obrazy, jejichž léčebným prvkem je síla kvantové energie. Impulsy kvantové energie se díky barevné vibraci dostávají až do nejhlubších záznamů duše, kde léčí a proměňují zátěžové záznamy.


Kvantové obrazy působí plošně a reagují na vše co se děje v místnosti, bytě nebo domě, kde je takový obraz umístěn. Léčení uskutečňují podle aktuálních potřeb majitele obrazu automaticky nebo při přímém napojení na obraz v případě vědomé potřeby. Kvantové obrazy jsou samotnou "čtečkou" informací. 


Při přímém napojení na pole kvantového obrazu dojde k načtení informací z aurického pole léčeného člověka (většinou majitele obrazu, pokud obraz není nakódován např. na skupinu lidí) a dotyčný je léčen kvantovou barevnou vibrací.

Léčený člověk se tímto dostává do meditačního stavu, kdy se uvolňují zátěžové energie z jemnohmotných těl a vědomí odpočívá. Probíhá Éterické léčení barvou podle metodiky Hlubinné harmonizace. Celý proces trvá intenzivně 1 - 1,5 hod. Poté je doporučován relaxační režim (min. 12 hod.).


Základními okruhy léčebného působení kvantových obrazů jsou: hojnost, ochrana, vztahy, zdraví.


Obrazy jsou kódovány na zesílení účinků při jejich přímém nasvícení (výborná jsou osvětlení typu LED). Působení kvantových obrazů je stálé. Jsou vytvořeny pomocí konstantní kvantové energie, která je stále aktivní, nabíjí a uvádí všechno a všechny v blízkosti jejího zářiče do rovnováhy. 
    


K MEDITAČNÍM OBRAZŮM DOSTANETE I HUDBU


Harmonizační sada 3CD z hudby Křišťálových mís

Tato sada 3CD je unikátním meditačním, relaxačním a harmonizačním nástrojem. Hudba byla nahrána v rozmezí let 2014-2018 a autorsky se na ní podíleli H.Antoninova a T. Pokorný.

Harmonizační sada je zároveň výukovým materiálem hry na křišťálové mísy a metodiky Hlubinné harmonizace v hudební praxi.

Sada obsahuje:

CD Confessio Amoris:

Elementární CD pro hru na Křišťálové mísy. Hlubinná harmonizace základních elementů v těle.

CD Saecula Saeculorum

Živá nahrávka harmonizačního koncertu. Hudební dialog strunných harmonizačních nástrojů a Křišťálových mís.

CD Woman and her Universe

Elementární a výukové CD pro hru na Křišťálové mísy, se zaměřením na planetární harmonizační sety. Hudba k hluboké meditaci.