Ceník

MALÁ PLÁTNA

Menší originální malby andělských průvodců k meditacím. 

Podle použití barevného spektra je každé plátno zaměřeno na konkrétní harmonizaci, např. čaker nebo meridiánů. (Viz článek v blogu: TÓNOVÁ SYSTEMATIKA - ZÁKLADNÍ TÓNY HLUBINNÉ HARMONIZACE)

Cena je různá podle rozměru pláten a náboje obrazu (zaměření JING nebo JANG potenciál) dle aktuální nabídky. Pohybuje s v rozmezí  od 50000 do 80000 Kč. 


VELKÁ PLÁTNA


Rozměr meditačních obrazů: 80x140 cm, kvalitní plátno na masivním dřevěném rámu. Malba je tvořena akrylovými barvami a zasazena do krásného kvalitního rámu šiřšího okraje. Nabídka tohoto rozměru je speciálně určena pro český trh.

Cena originální malby v této velikosti je 86000 Kč (s DPH) včetně rámování a dopravy.
K obrazu získáte sadu tří CD s nahrávkami Křišťálových mís a harmonizačních strunných nástrojů, které H. Antoninova nahrála v době svého duchovně-terapeutického působení v ČR.Rozměr meditačních obrazů: 100x140 cm, kvalitní plátno na masivním dřevěném rámu. Malba je tvořena akrylovými barvami a vsazena do kvalitního rámu širokého okraje.

Cena originální malby v této velikosti je 125000 Kč (s DPH) / 5000 Euro (inkl. Mwst), včetně rámování a dopravy v ČR. Doprava do zahraničí je hrazena zvlášť.


K obrazu získáte 
sadu tří CD s nahrávkami Křišťálových mís a harmonizačních strunných nástrojů, které H. Antoninova nahrála v době svého duchovně-terapeutického působení v ČR.Rozměr meditačních obrazů: 100x165 cm, kvalitní plátno na masivním dřevěném rámu. Malba je tvořena akrylovými barvami a vsazena do luxusního rámu širokého okraje.

Cena originální malby v této velikosti je 140000 Kč (s DPH) / 6500 Euro (inkl. Mwst), včetně rámování a dopravy v ČR. Doprava do zahraničí je hrazena zvlášť.


K obrazu získáte
 sadu tří CD s nahrávkami Křišťálových mís a harmonizačních strunných nástrojů, které H. Antoninova nahrála v době svého duchovně-terapeutického působení v ČR.